+26°С 25.25 28.08
Приватний садок Happy Children

Приватний садок Happy Children

Київ, вул. Софії Русової, 3, оф.41

(066) 464-34-70; (073) 073-48-00

Приватний садок домашнього типу «Happy Children», який заходиться за адресою: вул. Софії Русової 3 запрошує діток віком від 1,8 до 5 років в групи повного та неповного дня. НАШІ ПЕРЕВАГИ: абсолютно нове 3- кімнатне приміщення, обладнане під дитячий садок; в садочку присутня медична сестра; кваліфіковані вихователі з досвідом роботи.

Невеликі групи 8-12 дітей, що дозволяє вихователям приділяти увагу кожній дитині. в нашому садку  є  групи   повного та неповного дня.

Навчальна програма: Математика, англійська, читання, письмо, логіка, творчість, малювання, ранній розвиток, розвиток моторики рук, розвиток мовлення, музичні заняття.

Навчання проходить в ігровій формі,що дозволяє дитині краще засвоїти матеріал.  В розпорядок дня  також входять прогулянки на свіжому повітрі, денний сон, дитячі ігри, знайомство діток з навколишнім середовищем.

Повноцінне чотирьох разове харчування яке входить в вартість місячного перебування дитини в садку. Можливе індивідуальне харчування за бажанням батьків або з будь-яких інших причин.

В нашому садочку присутня медична сестра! В якості безпеки для дітей встановлені замки на вікна, дві ванні кімнати, одна з яких суто дитяча! Індивідуальний підхід до кожної дитини. В садочку працює психолог. Поспішайте саме до нас, Вашому малюку в нас сподобається!

Приватний садок Happy Children на карте Киева