American Gymnastics Club

American Gymnastics Club

Киев, ул. Физкультуры 1, корпус 3

+38 (044) 333-71-01

Первый в Украине гимнастический клуб с самым современным оборудованием для ВСЕХ, кто хочет заниматься гимнастикой. Мы предлагаем новый подход к оздоровлению детей и взрослых, ведь развивающая гимнастика – вид спорта, гармонично и просто совершенствующий физическую форму, а так же техническую подготовленность.

Наша філософія

Мотивація та заохочення, позитивна та невимушена атмосфера – ключовий елемент успішного результату. В Американському Гімнастичному Клубі заохочують не через силу, а через натхнення. Бажання розвиватися – запорука успіху. Ми дбаємо про те, аби ви повірили у свої сили та можливості, адже саме так цілі стають реальністю.

Змагайся сам з собою, а не з іншими. 

Наша мета

Зробити спорт, доступним для всіх охочих.

Ретельна програма з інноваційними підходами до тренування, навчання й викладання загалом. Популяризувати розвивальну гімнастику в Україні, щоб кожен, незалежно від віку та вмінь, міг реалізувати свої можливості та бажання. Разом з вами, ми стаємо все ближчими до нашої мети.

Хто ми

Американський Гімнастичний Клуб (American Gymnastics Club) – перший та єдиний в країні унікальний спортивний клуб. Ми спеціалізуємося на розвивальній гімнастиці (Gymnastics for All). Ділимося з Україною методикою та отриманим досвідом впродовж довгих років тренувань на теренах США. В Україні вперше наш клуб розпочав свою діяльність в жовтні 2018-го, а в США – ще в 1995 (Lanas Gymnastics Club). За плечима – мудрий досвід років й тисячі щасливих випускників.

Чому довіряють саме нам?

Відповідь досить проста: ще ніколи гімнастика не була такою доступною для всіх охочих. Незалежно від вашого віку, статі чи досвіду, нам буде, чим вас дивувати.

Наші переваги:

  • Ніяких нудних відборів та відмов. Ваше бажання – наше виконання!
  • Унікальна програма з інноваційними підходами до занять з гімнастики.
  • Виняткова кількість вправ та тренувань різних рівнів складності.
  • Сучасне обладнання.
  • Команда професійних та досвідчених тренерів.
  • Чітка градація груп за віком, рівнем підготовки та статевої приналежності, індивідуальний підхід до кожного учасника.
  • Універсальність. Вік немає значення, а от ваше прагнення якраз навпаки.

Дозвілля

Крім щоденних занять, в Американському Гімнастичному Клубі проходять показові виступи та різноманітні тематичні вечірки, які допомагають зібрати однодумців, щоб поширювати спорт серед молоді, а головне – залучати все більше людей до активно способу життя. Більше людей, більше результатів.

Пам’ятайте, що успіх починається з першого кроку. Зробіть цей крок до здорового тіла та душевної рівноваги вже зараз, тоді результат не змусить вас довго чекати.

American Gymnastics Club на карте Киева