Kiev - LOCK

Kiev - LOCK

Київ, вул. Полкова 74

+38 (066) 847-26-00

+38 (093) 249-80-49

Аварійне відкриття замків всіх типів: квартирні , автомобільні, сейфові. А також зміна та ремонт. Прибуття майстра протягом 30 хвилин! Приймаємо замовлення з 5:00 до 23:00. Київ та область. Дуже демократичні ціни! В наших майстрів професійний інструмент і досвід роботи, даємо гарантії на виконані роботи та замки встановлені нами.

Аварійне відкриття замків всіх видів і різної ступені складності : квартирні , автомобільні, сейфові, гаражні , ролетні та інші .

Демократичні ціни!

Приймаємо замовлення з 5:00 до 23:00

В наших майстрів є професійний інструмент і досвід який дозволяє виконати замовлення швидко і якісно з мінімальними збитками для вас.

А також пропонуємо скористатися нашими додатковими  послугами ;  зміна замків ( є в наявності) , врізаня замків на нове місце, ремонт дверей та замка, реставрація дверей після вандалів , встановлення дверей + врізаня замка + відрегулювання , нарізка ключа по замку при втраті , відновлення автоключа при повній втраті ( нарізка, прошивка + прив'язка ), ремонт автомобільного замка  з перекодуванням під ключ та інше уточнюйте все по телефону.

Працюємо по всім районам Києва та області

Звертайтесь будем раді допомогти.

Kiev - LOCK на карте

ID: 92891 #ТОП