Адвокатське Бюро «Алфімов і Партнери»

Адвокатське Бюро «Алфімов і Партнери»

Київ, вулиця Дмитрівська, 71, офіс 211

(066) 144-19-09

(093) 843-40-44

Якщо за Перемогою, то Вам до нас! Не витрачайте час, зв'яжіться з нами сьогодні. Вже на першій консультації ви отримаєте конкретні безкоштовні рекомендації щодо вирішення свого питання.

Адвокатське Бюро “Алфімов і Партнери” – це згуртована команда висококваліфікованих фахівців в різних галузях національної системи права. Адвокати нашого Бюро цілодобово готові надати безкоштовні юридичні консультації та захистити права і інтереси наших Клієнтів на всій території України. У своїй діяльності ми дотримуємося найвищих стандартів надання юридичних послуг і є надійним партнером для кожного Клієнта в запобіганні проблем, їх вирішенні та законного захисту порушених прав.
Філософія діяльності нашого Бюро заснована на таких базових принципах, як компетентність, оперативність, ефективність, комплексність, відданість інтересам Клієнта, повна конфіденційність, лояльність, недопущення конфлікту інтересів і гнучка цінова політика.
Впевненість в успішному захисті прав і законних інтересів кожного Клієнта забезпечують найкращі висококваліфіковані адвокати, які володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у відповідних галузях права, мають значний правозастосовний досвід і розуміють сьогоднішні політичні та соціально-економічні умови в Україні.
Звертайтеся в Адвокатське Бюро “Алфімов і Партнери”, і ми доведемо на справі, що ми не просто юридична фірма, а Гарант дотримання і захисту Ваших прав!

Наші переваги:

  • Безкоштовна консультація адвоката по телефону в будь-який час доби; 
  • Досвідчена і злагоджена команда адвокатів, в тому числі з багаторічним практичним досвідом роботи в слідчих органах;
  • Індивідуальний підхід і робота на результат.

Адвокатське Бюро «Алфімов і Партнери» на карті

ID: 92907 #ТОП