ЄМП Україна (Єдині Міжнародні Партнери)

ЄМП Україна (Єдині Міжнародні Партнери)

Київ, вулиця Хрещатик, буд. 44б, офіс 201

+380504776383

+380639110640

Адвокати адвокатсько-консалтингового бюро UIP Ukraine спеціалізується на міжнародному комерційному, сімейному, імміграційному та кримінальному праві.

Адвокати нашої компанії спеціалізується на міжнародному праві, а також на міграційних справах, крім того наші адвокати надають кваліфіковану допомогу у кримінальних справах та справах про адміністративні правопорушення, цивільне право та процес та сімейні справи, пов'язані з міжнародними відносинами.

 Наші клієнти це іноземці в Україні та українці в інших країнах.

 Ми компанія здатна захистити вас і ваш бізнес у будь-якій країні світу.

 Правовий супровід міжнародних відносин:

 1. Супровід та захист бізнесу.

 2. Цивільні та сімейні відносини.

 3. Імміграційні процеси.

 4. Кримінальні та адміністративні процеси.

 Група компаній United International Partners, має офіси в Україні, інших країнах СНД та країнах, розташованих у Північній та Південній Америці, Європі, Африці і Південній Азії, що надає комплексні послуги клієнтам із захисту, створення та абонообслуговування бізнес процесів, ведення юридичних справ за кордоном,  міграційної юриспруденції.

Адвокат Євсютін Олександр Миколайович проводить консультації з питань міграційного, воєнного, кримінального, адміністративного та сімейного права, питань захисту прав громадян та інтересів бізнесу.

Кожен може захистити себе. Тепер це стало доступним.

#правовийсамозахист #самозахист #самозащита #евсютін

Кожна особа має право на захист від шахраїв, корупціонерів, зловживателів владою та посадовим становищем, що включає право як право самостійно відстоювати свою позицію у позасудовому та в судовому порядку (самозахист) так і відповідні навички та вміння з

⁃ вірного сприйняття юридичних фактів,

⁃ пошуку інформації,

⁃ збору та фіксації доказів,

⁃ розуміння встановлених правил поведінки,

 ⁃ правильного написання документів звернення до правоохоронних органів, суду та спонукання їх до виконання покладених на них обов’язків.

Все це потрібно для того, щоб отримувати результат, поновлювати порушені права, отримувати відшкодування спричиненої шкоди, а перш за все не допускати скоєння проти вас протиправних дій або недопущення протиправної бездіяльності.

Якщо ви не знаєте як себе захистити, записуйтесь на мій авторський навчальний курс з правого самозахисту та самооборони.

Це унікальні знання та перший такий курс для звичайних людей, пройшовши який ви зможете не тільки орієнтуватися у питання законодавства, але й контролювати юристів по ваших справах.

Записатися на курси.

Якщо хочете записатися на мій курс з права та правового самозахисту, пишіть на електронну пошту evsutin.com@gmail.com

 

ЄМП Україна (Єдині Міжнародні Партнери) на карті

ID: 91614 #Лайт