ПЗ ЗДО «Центр Планета Дитинства»

ПЗ ЗДО «Центр Планета Дитинства»

м.Київ, проспект Валерія Лобановського, будинок 6д, 1 поверх

+38 (097) 601-42-43

+38 (066) 264-66-56

«Планета дитинства» - це ліцензований дошкільний заклад, з 10-річним досвідом, довірою батьків і чудовим настроєм дітей. Наші педагоги - перш за все друзі дитини, з відповідальністю ставляться до учбового процесу. Наші послуги: заняття «Монтессорі малюк» (для діток з 1,3 до 3 років); Монтессорі-садочок (для діток з 2,5 років); міні-садочок та садочок повного дня (для діток з 3-х років); заняття з підготовки до школи; заняття з англійської мов; заняття з логопедом та психологом.

Що таке - «Планета Дитинства»?

В першу чергу, це – садочок, в якому Ваш малюк в ігровій формі отримає важливі знання і придбає нові навички, а також весело і з користю проведе час.

Але це, звичайно, ще не все! «Планета Дитинства» - це територія, де в теплій, домашній атмосфері діти і батьки можуть спілкуватися між собою, заводити нових друзів і при необхідності отримувати допомогу і підтримку фахівців.  Наша команда робить все можливе, щоб в нашому центрі Ви завжди знаходили підтримку і розуміння.

Місія «Планети Дитинства»  – створити корисне розвиваюче дозвілля для дітей, та полегшити завдання батькам.

Ми об'єднуємо принципи відкритості до європейських стандартів в роботі центру.

Наші педагоги – це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, всі мають вищу педагогічну освіту. Вони талановито поєднують перевірені педагогічні методики, постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари і тренінги, стежать за новинками в сфері освіти і успішно впроваджують їх у навчальний процес нашого центру. Саме тому заняття в «Планеті Дитинства» - це завжди цікаво, весело, пізнавально і ефективно!

Ми піклуємося про здоров'я та безпеку Ваших дітей! Всі використовувані нами дидактичні матеріали, інвентар, розвиваючі іграшки та дитячі меблі мають сертифікати якості і відповідають віку дітей.

Керуючись власним батьківським досвідом, ми намагаємося врахувати індивідуальні потреби кожної сім'ї і запропонувати заняття для дітей різного віку - садочок та заняття за  системою Монтессорі, садочок повного дня, різні програми ігрового англійської, творча майстерня, групи раннього розвитку та програми для дошкільнят, а також безліч інших цікавих напрямків!

«Планета Дитинства» - це:

- наявність Ліцензії в сфері дошкільної освіти та всієї дозвільної документації;

- команда професіоналів з ефективними авторськими методиками;

- освітній простір, що відповідає європейським стандартам якості;

- новітні технології в забезпеченні якісної і цікавої освіти;

- індивідуальний підхід і тепла дружня атмосфера.

Сподіваємося, що Ви знайдете для себе багато цікавого і корисного в нашому садочку!

Ласкаво просимо до центру "Планета Дитинства"!

ПЗ ЗДО «Центр Планета Дитинства» на карті

ID: 92867 #Лайт