Клінінгова компанія Comfort House

Клінінгова компанія Comfort House

Київ, Брест-Литовське шосе 8-А, офіс 404

(044) 221-73-19

(097) 728-16-28

Клінінгова компанія Comfort House надає цілий комплекс клінінгових послуг та хімчистки, як для юридичних, так і для фізичних осіб. Тільки професійні хімія та обладнання, навчений персонал – від адміністратора до клінера. Безкоштовний виїзд на об'єкт для оцінки вартості виконання робіт. Адміністратори і клінери працюють цілодобово. Гнучка система оплати, для юридичних осіб є можливість відстрочки платежів. Роботи виконуються у Києві та Київській області.

Клінінгова компанія Comfort House одна з найдосвідченіших у цій галузі в Києві. Ми надаємо цілий комплекс клінінгових послуг та хімчистки для компаній та приватних осіб.

Максимально гнучна та прозора цінова політика для того, щоб задовільнити кожного клієнта - діяльність застрахована, можливе відтермінування платежу. Тільки кваліфікований та досвідчений персонал - від адміністратора до прибиральника. Сертифікація ISO 9001:2015

Прибирання офісів та квартир, будинів та територій будь яких розмірів у Києві та області. Широкий ассортимент суміжних послуг миття вікон, хімчистки меблів та диванів, ковроліну та догляду за іншими поверхнями.

Клінінгова компанія Comfort House на карті

ID: 92393 #Лайт