Центр Іноземних Мов Golden Staff

Центр Іноземних Мов Golden Staff

Київ, вул. Басейна 9-Г, оф. 24/3

(093) 858 08 08

(067) 508-12-89

Найбільший провайдер України в сфері корпоративного навчання іноземних мов. Підбераємо програму навчання, згідно з побажаннями, навичками працівників та бізнес-цілями. Маємо 19+ років досвіду успішних проєктів. Навчаємо в 64 локаціях — Україна, Польща, Казахстан та інші. Більш 45+ програм, адаптованих до потреб та реалій професійної діяльності та 450+ професійних викладачів в т.ч. носії мови.

GOLDEN STAFF — сучасна та інноваційна компанія з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Успішно працюємо на ринку України та інших країн з 1998 року. Підберемо для вас команду, організуємо корпоративне вивчення англійської та інших мов.

Golden Staff — це комплексний підхід та управління проєктом з моменту тестування й до закінчення програми. Заняття проходять за графіком компанії-замовника в офлайн та онлайн форматах. Онлайн уроки англійської мови з викладачем доступні через мобільний зв'язок або через Telegram, Whatsapp, Viber, Skype, Hangouts, Zoom (залежно від вибраного варіанту навчання). Групові заняття онлайн у форматі онлайн-конференцій.

Ми створили спеціалізовані програми бізнес англійської для: юристів, бухгалтерів, фінансистів, працівників банківської сфери, маркетологів, логістів, HR-ів та адміністраторів, інженерів тощо. Розуміємо специфіку бізнесу й організовуємо курси англійської для компанії практично самостійно. В Golden Staff за вашою компанією буде закріплений особистий Project-менеджер. Спеціаліст контролюватиме процес навчання та розв'язувати організаційні питання замість вашого HR-менеджера.

Увесь процес супроводжується менеджментом на онлайн платформах, що дозволяють легко та швидко відслідковувати будь-які параметри навчання: графік, програма, відвідування та успішність студентів, проходження оплати, інформація про викладача, прогрес групи.

Наші онлайн платформи:

TEST2STAFF

Сервіс для оцінки рівня володіння мовою співробітниками/здобувачами.
Може застосовуватися для рекрутингу, оцінки персоналу, навчальних проєктів

STUDY

Навчальний сервіс для різних видів тренувань (лексика, граматика, аудіо, відео) дозволяє налаштувати комфортний план та темп самонавчання

Е-REGISTER

Сервіс для управління навчальним проєктом: відвідуваність, успішність, відгуки, документи, розрахунки, рахунки, реквізити, звіти та ще звіти та ще деталізовані звіти по кожному вашому співробітнику та кожній витраченій гривні.

Центр Іноземних Мов Golden Staff на карті

ID: 92771 #Лайт