Курси іноземних мов «Основи»

Курси іноземних мов «Основи»

Київ, вул. Тимошенко, 2л, оф. 2

+38 (093) 500-70-75

+38 (067) 469-26-20

Курси іноземних мов. Навчаємо Англійської, Німецької, Польської і Української мовам. У нас є окремі курси як школярів, так і для дорослих. 27 років навчаємо іноземним мовам.

Понад двадцять років тому ми розпочали свою діяльність як курси англійської мови і розраховували тільки на шкільну аудиторію. Через п’ять років до англійської ми додали й інші іноземні мови. Ще через деякий час ми почали навчати і дорослих.

Назвою «Основи» ми наголошуємо на тому, що знання мов входить до списку основних атрибутів успішних людей третього тисячоліття і наша робота є однією з основ Ваших майбутніх досягнень.

На даний момент наша компанія навчає англійській, німецькій, польській та українській мовам. Ці мови сьогодні необхідні для тих, хто хоче побудувати успішну кар’єру, багато подорожувати, навчатися в інших країнах.

Програми як для школярів, так і для дорослих побудовані таким чином, щоб опанувати всі аспекти іноземної мови: лексику, граматику та аудіювання, письмо та усне мовлення. Велика кількість практики дозволяє подолати мовний бар’єр та вільно спілкуватися з людьми всього сучасного світу.

Курси іноземних мов «Основи» на карті

ID: 92859 #ТОП