Рекрутингова Агенція Golden Staff

Рекрутингова Агенція Golden Staff

Київ, вул. Басейна 9-Г, оф. 24/1

(093) 858 08 08

(044) 289-38-04

GOLDEN STAFF RECRUITING надає рекрутингові послуги починаючи з 1998 року. Спеціалізуємося на підборі ТОП-менеджерів і менеджерів середньої ланки. Оперативно та професійно підбираємо персонал в Україні та інших країнах для національних та міжнародних компаній.

Компанія Golden Staff успішно працює на ринку рекрутингових послуг України, починаючи з 1998 року. Успішний досвід реалізації численних рекрутингових проєктів, сформована команда, запатентовані авторські методики оцінки дають можливість максимально якісного та оперативного закриття найскладніших вакансій.

Спеціалізуємося на підборі ТОП-менеджерів та менеджерів середньої ланки у сферах:

  • Фінанси, бухгалтерія
  • Маркетинг, продажі
  • IT
  • Юриспруденція
  • Логістика, закупівлі
  • HR, Адміністративный персонал

Наші рекрутери ефективно застосовують передові методики пошуку персоналу, відбору кандидатів відповідно до вимог замовника та проведення оцінки професійних й особистих параметрів здобувачів. Замовляючи послугу з підбору персоналу у професіоналів рекрутингової агенції, ви отримуєте доступ до нашої великої власної бази кандидатів. Якщо вас цікавлять вузькопрофільні фахівці, професіонали з унікальним досвідом роботи — рекрутери Golden Staff проведуть необхідне дослідження ринку та оперативно нададуть вам списки кандидатів, користуючись методами прямого пошуку персоналу та хедхантингу.

Рекрутингова Агенція Golden Staff на карті

ID: 92407 #Лайт