Нотаріус Оксана Майдибура (Нотаріус Київ)

Нотаріус Оксана Майдибура (Нотаріус Київ)

Київ, вул. Саксаганського, 133-А

(095) 101-06-06

(098) 101-06-06

Нотаріус Майдибура в центрі Києва з гарантією вчинення нотаріальних дій: оформлення договорів купівлі-продажу, посвідчення довіреностей, оформлення дарчої на квартиру, дозвіл на виїзд дітей за кордон, заповіт і вступ у спадок, апостиль, довідка про ненаходження у шлюбі, реєстрація підприємств і юридичних осіб, седеніф про бенефіціарів. Свідоцтво нотаріуса про право на заняття нотаріальною діяльністю № 9217.

Нотаріус у Києві Оксана Майдибура може вчиняти повний обсяг правочинів, нотаріальних дій, правочинів передбачених законом про нотаріат. При цьому більшість нотаріальних дій може вчинятися екстериторіально. Наприклад, зареєструвати юридичну особу з Полтави, можна в Києві в нотаріуса наділеного правами держреєстратора.

Усі нотаріальні дії можна поділити на два типи - такі, що вимагають обов'язкової присутності нотаріуса, який виконує функції, покладені на нього державою, і такі, що не потребують нотаріального посвідчення.

До перших відносяться договори оренди, дарування, купівлі-продажу, довічного утримання, шлюбні договори тощо, довіреності широкого спектра довіри, від отримання пенсії, до повного розпорядження усім рухомим і нерухомим майном (генеральні довіреності). Також, до безумовних прерогатив нотаріуса належать питання, пов'язані зі спадщиною та оформленням заповітів.

Угоди та цивільно-правові дії, які законодавчо не обов'язково мають бути нотаріально посвідчені, також доволі часто інспектуються нотаріусом на прохання сторін, які беруть у цих угодах участь, на предмет законності та юридичної сили. Тому, якщо Ви маєте сумніви - звертайтеся до нотаріуса, як головного порадника та юриста, завдання якого вберегти Вас від проблем надалі, від звернень до суду та витрачання грошей і часу на адвокатські послуги.

Нотаріус Оксана Майдибура здійснює нотаріальні дії на території міста Київ і має право завіряти підписи, довіреності, заповіти, договори, правочини, підтверджувати їх правомірність, оформлювати документи на володіння власністю, видавати свідоцтва про право на успадковане майно та багато іншого.

Нотаріус наділений правами державного реєстратора, тобто, може здійснювати держреєстрацію прав власності на нерухомість, реєстрацію, зміну даних або припинення діяльності фізичних та юридичних осіб підприємців.

.

Нотаріус Оксана Майдибура (Нотаріус Київ) на карті

ID: 91784 #Лайт

Фотогалерея

Фотогалерея Нотариус Киева Оксана Майдыбура
Нотариальная контора, вид с улицы
Свидетельство о праве на нотариальную деятельность
Сертификат Госрегистрации прав на недвижимость
Сертификат по наследственному праву
Нотариус Майдыбура Оксана Васильевна
Визитная карточка нотариуса
Нотариус Киева Оксана Майдыбура
Расположение нотариуса Майдыбура
Регистрация предприятия