ОЛК Столичний

ОЛК Столичний

Київ, вул. Сім'ї Шовкоплясів, 7

(067) 503-66-11

Офісно Логістичний Комплекс «Столичний». Оренда складських та офісних приміщень. Оренда міні складів для малого бізнесу та приватних осіб Послуги з індивідуального зберігання речей. Відповідальне зберігання. Складські послуги.

Оренда комерційних приміщень в ОЛК «Столичний» - зручно та вигідно.

Ми пропонуємо повний спектр рішень – від офісних приміщень та складів індивідуального зберігання до сучасних складських приміщень, обладнаних за останнім словом техніки.

До послуг орендарів – якісні під'їзні шляхи, а розміри складських площ та автомобільна рампа дають можливість без проблем розвантажувати великовантажні фури.

Оренда приміщень під склад оформляється у стислий термін, вже в день підписання договору ви можете завозити на склад товари та вантажі.

Є велика парковка, що охороняється.

Унікальна пропозиція для малого бізнесу, приватних осіб та інтернет-магазинів – оренда складського боксу від 1 м2.
Це міні-склад під ключ для тимчасового зберігання речей чи товарів, а також шоу-рум для ознайомлення із зразками продукції. За потреби розширення складських площ можна завжди збільшити розмір боксу.

Наші конкурентні переваги:
Широкий вибір складів – від великих складських приміщень до боксів та контейнерів індивідуального зберігання (Self Storage).

Бюджетна ціна оренди складу, жодних додаткових комісій та прихованих платежів.

Зручне географічне розташування – поряд є станція метро та великі транспортні розв'язки.

Можливість оренди офісних та складських приміщень на будь-який термін від 1 дня.

Працюємо з юридичними та фізичними особами.

Можливість розширення орендованих площ.

Завжди знаходимося на зв'язку та готові допомогти у вирішенні всіх питань, пов'язаних з орендою складу та офісу у Києві.

Телефонуйте нам зараз!

ОЛК Столичний на карті

ID: 91096 #Лайт