Обираємо швидкість домашнього інтернету: що варто знати?

Швидкість передачі даних – важливий нюанс, який не варто ігнорувати при виборі провайдера домашнього інтернету. Раніше провайдери використовували для передачі даних телефонні дроти з міді, але швидкість не перевищувала 56 Кбіт/с. Тоді одна пісня могла завантажуватися кілька днів, а завантаження фільму займало тиждень. Сьогодні провайдери використовують інноваційні технології, тому передача даних відбувається набагато швидше.

Якщо ви плануєте підключити інтернет Київ, то важливо з’ясувати, яка швидкість домашнього інтернету підходить для вас.

домашній інтернет

Обираємо швидкість: декілька нюансів

Важливо обрати швидкість інтернету відповідно до ваших потреб. Перш за все варто з’ясувати, для чого ви будете використовувати інтернет – для роботи, онлайн-ігор чи перегляду відео. Крім того, врахуйте, скільки пристроїв ви одночасно підключаєте до інтернету вдома. А також з якою ціллю ви використовуєте пристрої, адже для спілкування в месенджерах потрібна одна швидкість, а для онлайн-ігор – зовсім інша. Не забувайте, що на передачу даних впливає кількість пристроїв, підключених до однієї мережі. Якщо смартфон, ноутбук і планшет одночасно ви будете використовувати для перегляду відео в HD-якості, ви отримаєте набагато нижчу швидкість, ніж та, яку обіцяв провайдер.

Швидкість має важливе значення, якщо ви часто завантажуєте чи надсилаєте об’ємні файли, переглядаєте відео онлайн, проводите стріми. Тому краще вибирати тарифний план, де є запас швидкості: в такому випадку ви не будете помічати стрибків у випадку підключення декількох пристроїв.

Що впливає на швидкість?

Часто провайдер вказує в описі максимальне значення. Але користувач не завжди отримує такий показник. І це не завжди вина провайдера. На швидкість передачі даних впливає низка факторів:

  1. Особливості Wi-Fi роутера. Пристрій може знижувати швидкість. Особливо, якщо у вас застаріла модель чи вказана невисока частота передачі даних.
  2. Площа квартири, перегородки. Так, товсті стіни, металеві двері можуть ускладнювати передачу сигналу.
  3. Кількість пристроїв, які підключені одночасно. Так, навантаження, яке створюють різні пристрої, лягає на роутер, і він може не впоратися з маршрутизацією інформації. Вибираючи роутер, важливо врахувати його технічні параметри. А краще проконсультуватися з фахівцями.

Чому варто обрати Київстар?

Київстар — перевірений провайдер, який тривалий час працює на ринку телекомунікаційних послуг України. Клієнтам пропонують великий вибір тарифних планів за вигідними цінами.

Забудьте про обмеження, перебої, погане завантаження сторінок. Обирайте Київстар і швидкість до 100 Мбіт/с. Підключити Домашній Інтернет від Київстар дуже просто:

  • Перевірте, чи є покриття за адресою, де ви проживаєте. Це можна зробити на сайті.
  • Якщо покриття є, можна залишати заявку на підключення.
  • Очікуйте дзвінка оператора для уточнення деталей.

Все це займає лічені хвилини, а ви отримаєте безперебійне з’єднання і високу швидкість!